وریفای بایننس بصورت تضمینی

احراز هویت صرافی و وریفای بایننس بصورت تضمینی

احراز هویت صرافی و خدمات تضمینی احراز هویت صرافی بایننس و وریفای حساب Binance و حساب سایر صرافی های ارز دیجیتال ، وریفای سایت های بازی آنلاین و پولساز،  باز کردن حساب بایننس و باز کردن اکانت لیمیت شده بایننس و رفع بلاک اکانت صرافی ارز دیجیتال ، وریفای حساب صرافی کوکوین در زمان گم شدن کد گوگل و خدمات گسترده برای کلیه سایت هایی که نیاز به احراز هویت و وریفای دارند را با سرعت بالا و بهترین کیفیت ارائه می دهیم.  

سفارش ای دی کارت ، گواهینامه و  پاسپورت بصورت تضمینی توسط تیم مسترسیگنال که بیش از سه سال است در این زمینه در کنار دوستان است ، ثبت نمایید. برای دیدن نظر کاربران، می توانید قسمت نظر کاربران را مطالعه کنید و با خیال راحت وریفای بایننس حساب صرافی را به تیم ما بسپارید. ” در حال حاضر خدمات احراز هویت ارائه نمی شود ” 

 

احراز هویت صرافی 

صرافی بایننس Binance و سایر صرافی ها مثل کوکوین ، کراکن و … کشورهایی مانند ایران و آمریکا را برای استفاده از این صرافی تحریم کرده است. بنابراین  اگر می خواهید از این صرافی ها استفاده کنید، از پاسپورت ایرانی خود برای احراز هویت و وریفای حساب بایننس به هیچ عنوان استفاده نکنید چرا که با ارائه پاسپورت و مدارک شناسایی، چهره شما بعنوان یک ایرانی شناخته شده و متاسفانه از هیچ طریقی نمی توانید در بایننس اکانتی حتی با مدارک جعلی داشته باشید. بهترین حالت برای استفاده از این صرافی این است که با مدارک وابسته به کشورهای دیگر برای وریفای اکانت بایننس اقدام کنید.

اگر به دنبال خدمات تضمینی و مطمین جهت احراز هویت بایننس و سایر صرافی ها هستید و می خواهید درصد ریسک مایل به صفر باشد، تیم مسترسیگنال خدمات زیر را در صرافی بایننس با تضمین ۱۰۰% ارائه می دهد.

تعرفه خدمات در ازای حاصل شدن نتیجه مطلوب و حل مشکل کاربران میباشد لذا مسترسیگنال متعهد میگردد در صورت عدم موفقیت در بازگشایی حساب کاربران و یا عدم پاسخگویی به نیاز کاربران بدون چون و چرا مبلغ پرداختی را عودت نماید.

اگر به دنبال صرافی بدون دردسر احراز هویت و آی پی ثابت هستید. پیشنهاد ما صرافی بینگ ایکس bingx می باشد. در این صرافی با آی پی ایران و بدون نیاز به احراز هویت می توانید فعالیت داشته باشید. پشتیبانی فارسی سایت نیز پاسخگو شما خواهد بود.

 

احراز هویت صرافی ( افتتاح حساب )  ارز دیجیتال برای ایرانیان

با توجه به تحریم های آمریکا برای ایران، احراز هویت صرافی( افتتاح حساب ) مانند بایننس ، کوکوین، OKX برای ایرانیان امکان پذیر نمی باشد و در حال حاضر هموطنان با کمک مدارک جعلی و یا فیک از کشورهای دیگر این وریفای را بصورت کامل انجام می دهند . البته دقت کنید که تیم حرفه ای و پشتیبانی قوی در زمان وریفای حساب بسیار حایز اهمیت می باشد. 

چه کشور هایی برای احراز هویت صرافی و بایننس بهتر هستند؟

بهترین راه برای وریفای حساب بایننس، استفاده از مدارک جعلی کشور هایی است که ممنوعیت فعالیت در بایننس را ندارند، شاید این سوال در ذهنتان شکل بگیرید که کدام کشور برای این کار بهتر است؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که انجام احراز هویت بایننس بهتر است از کشورهایی انجام شود که درصد ریسک پایین تری داشته باشند و مدارک شناسایی معروف و شناخته شده ای ندارند.

در وهله دوم، بهتر است کشوری برای این مهم انتخاب شود که امکان اتصال به سایت از طریق آی پی آن کشور موجود باشد و بتوان در فیلتر شکن ها آی پی کشور مورد نظر را پیدا کرد. تجربه هایی که ما در زمینه احراز هویت بایننس داشته ایم، نشان داده که کشور هند و امارات ، فیلیپین یکی از بهترین کشور ها برای انجام این مهم است. 

لیست کشورهای موجود برای وریفای و احراز هویت

کشورهای موجود برای انجام احراز هویت صرافی بایینس و سایر سایت ها به شرح زیر است :

1- امارات 2- سوییس 3- اسپانیا 4- ترکیه 5- انگلستان 6- اکراین 7- قبرس8- فرانسه 9- یونان 10- ایرلند 11- ایتالیا 12- نروژ  13- کانادا 14- پرتغال و اکثر کشورهای مد نظر کاربران. در صورتی که نام کشوری در لیست نیست، میتوانید از پشتیبان مجموعه استعلام بگیرید.

کشورهای مورد تایید ما : در حال حاضر اکراین، ترکیه ، امارات

پاسپورت فیک برای احراز هویت صرافی

بعضی از کاربران تمایل دارند برای وریفای اکانت خود از پاسپور فیک و یا جعلی استفاده کنند. البته ما بعنوان تیمی که بیش از یکسال است امور احراز هویت صرافی ها و بایننس را انجام می دهیم، پیشنهاد می کنیم از پاسپورت جعلی برای وریفای استفاده نکنید. اما اگر باز هم تمایل به سفارش پاسپورت دارید، حتما از پاسپورت های فیک هولگرام دار استفاده کنید. مجموعه ما در حال حاضر پاسپورت فیک هولگرام دار کشور امارات را ارائه می دهد. 

سفارش پک کامل مدارک امارات ( ای دی کارت + پاسپورت + قبض ) : ثبت سفارش

 

آیا احراز هویت صرافی و وریفای بایننس با پاسپورت جعلی امن است؟

زمانی که قانون KYC در این صرافی اجباری شد. یک سری افراد برای ادامه فعالیت مجبور شدند که گذرنامه برای احراز هویت بایننس جعل کنند که این کار ریسک خیلی بالایی داشت زیرا تمام سندهای شناسایی توسط کارشناسان تایید میشود. اگر حساب کابری مسدود شود و بایننس آن شخص را به عنوان کاربر ایرانی شناسایی کند. پس از اعتراف به ایرانی بودن اجازه برداشت داده میشود؛ اما در صورتی که این سایت متوجه شود شما از مدارک تقلبی برای احراز هویت استفاده کردید؛ تنها راه برداشت از حساب پیدا کردن شخص اصلی صاحب کارت شناسایی است که با توجه به جعلی بودن هیچ راه برداشتی وجود ندارد و به طور کلی باید موجودی را باید فراموش کنید. بهتر است اگر در بازار مالی تازه وارد هستید از صرافی کوینکس که با ایرانی ها مشکلی ندارد استفاده نمایید.

چرا باید در زمان احراز هویت صرافی با مدارک جعلی و فیک ( پاسپورت و آیدی کارت )  احراز هویت کنیم ؟

بایننس ، کوکوین و یا سایر سایت ها حتی سایت های بازی الزامات احراز هویت کاربران را در بستر خود سخت و دقیق تر کرده و نظارت خود را افزایش داده است. این قوانین برای کشورهایی که در لیست تحریم بایننس بودن شرایط را پیچیده تر کرده و عملا وریفای حساب با پاسپورت ایرانی یا کشورهای تحت تحریم امکان پذیر نیست. یکی از سؤالاتی پرتکراری که مخاطبان به دنبال آن هستند این است که به چه دلیل باید در بایننس احراز هویت کنیم؟ دلایل زیر، توضیحاتی در این خصوص می باشد.

1. بر اساس قوانین مالی جهانی

افرادی که در جهان شناخته شده هستند و ما از آنها به‌عنوان سیاست‌گذاران مالی یاد می‌کنیم، قوانین و شرایطی را برای کاربران وضع کرده‌اند که امنیت مالی را افزایش دهد و از کلاهبرداری و سوءاستفاده‌ها، جلوگیری شود. برای مثال می‌توان به مفاد KYC (هویت مشتری) و AML (مبارزه با پول‌شویی) اشاره کرد که تمامی بازارهای رمزنگاری شده باید طبق اصول آن به کار خود ادامه بدهند. احراز هویت نیز در این قوانین قرار دارد و شاید یکی از اهداف شما برای احراز هویت در بایننس همین مورد باشد.

2. افزایش امنیت

شاید نگران حساب کاربری خود در صرافی بایننس هستید و برای این منظور قصد دارید امنیت حساب خود را افزایش دهید. با احراز هویتی که انجام می‌دهید، اعتبارنامه‌ای مانند جزئیات حساب بانکی غیرقابل تغییر است و این اطمینان به شما داده می‌شود که هیچ‌کس نمی‌تواند غیر از خود شما به اکانت بایننس دسترسی داشته باشد. البته برای ایرانی ها که در تحریم بایننس هستند، چاره ای جز استفاده از مدارک  مدارک فیک و جعلی نیست.

3. دسترسی به امکانات بیشتر

احتمالاً از محدودیت‌هایی که حساب معمولی بایننس برخوردار است، با خبر هستید. ثبت‌نام و فعال‌کردن گوگل آتنتیکتور و… تنها بخشی از اطلاعات هستند که در اختیار بایننس قرار می‌گیرند و در ازای آن محدودیت‌هایی برای ترید شما در نظر گرفته می‌شود. بایننس نیز برای رهایی از این محدودیت‌ها احراز هویت را در مسیر کاربران قرار داده است. بنابریان برای انیکه بتوانید از امکانات بایننس اتقاده کنید باید با ساخت مدارک جعلی و فیک از قبیل پاسپورت ، آیدی کارت ، گواهینامه رانندگی رانندگی در این صرافی احراز هویت انجام دهید، این فعالیت توسط تلماتو صورت می گیرد و تمامی مدارک مورد نیزا را در اختیارتان قرار می دهد.

نکته: برای دسترسی به پاسپورت و آیدی کارت فیک و جعلی برای بایننس بر روی لینک زیر کلیک کنید. مسترسیگنال تمامی این مدارک را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. شایان ذکر است که این مدارک مطابقت کامل با عکس و مشخصات شما دارد . و به صورت فیزیک و چاپ شده در اختیرا شما عزیزان قرار می گیرد.

احراز هویت صرافی ها ( Binance ) و نکات مهم در ساخت اکانت صرافی تا انجام کامل وریفای صرافی + خرید مدارک فیک

نکته اول:  تمامی صرافی های ارزهای دیجیتال ایران را تحریم کرده اند. و بعضی از آنها برای فعالیت کردن معامله گر نیاز به انجام وریفای و احراز هویت صرافی بایننس binance دارند که قطعا ایرانی ها نمی توانند در اینگونه صرافی ها فعالیت کنند. اما در این صرافی شما نیاز به احراز هویت بایننس دارید که این یکی از مشکلات ایرانیان محسوب میشه . سوالی که ممکن است با آن مواجه شوید چگونه بایننس خود را وریفای کنیم است.

نکته دوم: برای ورود به سایت بایننس شما نیاز به یک فیلتر شکنی دارید که آی پی آن ثابت باشد که به اصطلاح به آن vps می گویند. (یعنی اگر آی پی شما فرانسه بود ، برای ورود مجدد با آی پی انگلیس وارد نشوید )

توجه : با vpn هم میتوانید وارد شوید ولی حتما آی پی مربوط به یک کشور باشد. دوم اینکه سعی کنید آی پی همان کشور هم مدام تغییر نکند.

در ساخت حساب و احراز هویت صرافی یا وریفای بایننس binance از چه وی پی ان یا VPN استفاده کنیم

پیشنهاد می شود از open vpn یا nord vpn استفاده کنید. طی تحقیقاتی که تیم ما بر روی انواع vpn های موجود در بازار انجام داد این دو فیلتر شکن از بهترین و پر سرعت ترین فیلتر شکن ها می باشد. همچنین آی آپی آن هرگز تغییر نمی کند و شما همیشه با یک آی پی ثابت و بدون دغدغه به اینترنت کانکت خواهید شد و به جواب اصلی چگونه بایننس خود را وریفای کنیم خواهید رسید .

بصورت خلاصه اگر خودتان فیلتر شکن آی پی ثابت دارید از همان برای افتتاح حساب و وریفای و احراز هویت تضمینی بایننس استفاده کنید. اگر فیلتر شکن آی پی ثابت ندارید می توانید در اینترنت جستجو کنید تا به سایت هایی که از این دو شرکت خدمات VPN می دهند استفاده نمایید.( ورفای و اهراز هویت بایننس Bainance )

توجه داشته باشید که ما قیمت وریفای بایننس یا احراز هویت Binance بایننس را بصورت واضح برای شما اعلام کرده ایم همچنین تبلیغ مجموعه خاصی را برای برای افتتاح حساب و وریفای و احراز هویت تضمینی بایننس نمی کنیم و صرفا فیلتر شکنی هایی که خودمان سال هاست استفاده می کنیم و رضایت داریم را به شما معرفی کرده ایم.

چه کسانی می توانند خدمات وریفای اکانت بایننس را دریافت کنند؟

کاربران قدیمی : با توجه به حساسیت های FTAF بر روی حساب های کاربران در صرافی های ارز دیجیتال مخصوصا حساب کاربران ایرانی را با توجه به تحریم های موجود ، صرافی بایننس، احراز هویت را برای کاربران خود اجباری کرده و برداشت را محدود تا همه کاربران وریفای حساب خود را تکمیل کنند. لذا کاربران قدیمی ، مجبور به وریفای حساب بایننس خود هستند.

کاربران جدید : همه افرادی که می خواهند فعالیت خود را در سایت بایننس شروع کنند، بایستی در زمان ثبت نام در سایت ، بافاصله مراحل وریفای را طی کنند که نیاز به ID کارت ، پاسپورت و یا گواهینامه جعلی از کشورهای مطمین دارند که بتوانند ثبت نام خود را بدرستی انجام داده و با خیال راحت معاملات خود در بایننس را شروع کنند.

خرید اکانت آماده binance 

در صورتی که نمی توانید بایننس خود را وریفای کنید پیشنهاد مسترسیگنال برای شما خرید حساب وریفای شده بایننس ( خرید وریفای بایننس ) می باشد. در اکانت وریفای شده بایننس تمامی مدارک صفر تا صدر در اختیارتان قرار میگیرد.
دقت کنید که پشتیبانی مسترسیگنال در هر زمان که نیاز بود در کنارتان هست تا با اکانت آماده بایننس ترید های خودتان را تهیه نمایید. برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه و قیمت وریفای بایننس و احراز هویت بایننس با ما تماس بگیرید.( ورفای و اهراز هویت بایننس Bainance )

صرافی بایننس و مشکلات به وجود آمده برای کاربران ایرانی

یکی از مهم ترین نکات برای هر صرافی، رعایت قوانین و نکات مالی مربوط به شرکت ها است. از آنجایی صرافی بایننس در کشور ژاپن مشغول به فعالیت است، موظف به رعایت مقررات مالی در این کشور شده است و به دلیل تحریم های اعمال شده بر کشور ایران، صرافی بایننس بدون احراز هویت بایننس به کاربران ایرانی امکان استفاده از صرافی را نمی دهد.

این صرافی در 3 گام متوالی اقدام به برقراری قوانین مقاله با پولشویی و تروریسم کرد.

  1. در گام اول این صرافی همکاری خود را با شرکت سایفر تریش که شرکتی بزرگ برای تحلیل داده ها است، آغاز نمود.
  2. در گام دوم این صرافی میزان سقف برداشت روزانه را از حساب هایی که احراز هویت نشده بودند، کاهش داد. به گونه ای که نهایت برداشت برای کاربران احراز هویت نشده از 2 بیت کوین در روز به 0.06 بیت کوین کاهش پیدا کرد.
  3. در گام سوم، صرافی بایننس به کاربران خود مهلت چند ماهه برای وریفای حساب بایننس خود داد. این احراز هویت باید در سطح 2 انجام شود و بعد از تاریخ 27 مهرماه هیچ شخصی بدون احراز هویت بایننس قادر به فعالیت در این صرافی نبود.

مزایای استفاده از صرافی بایننس

اگر تاکنون با این صرافی قدرتمند کار نکرده باشید، این سوال در ذهنتان به وجود می آید که چرا استفاده از این صرافی تا این حد برای کاربران و سرمایه داران مهم و با ارزش است؟ برای پاسخ به سوال، بهتر است با مزایای این صرافی آشنا شوید.

  • صرافی بایننس از بیشتر آلت کوین ها پشتیبانی می کند.
  • کارمزد تراکنش در این صرافی بسیار پایین است
  • در این صرافی به کاربران فعال، هدایایی بسیار با ارزش اهدا می شود.
  • بایننس لانچ یکی از برترین ویژگی های این سایت برای شرکت در عرضه اولیه ها است.
  • امنیت صرافی بایننس به دلیل لایه های مختلف امنیتی که دارد، بسیار بالا است.
  • در این صرافی به دلیل حجم بالای معاملات، قدرت نقد شوندگی بسیار بالا است.
  • صرافی باینس بهترین صرافی برای معاملات فیوچرز و مارجین است.

دلایل بلاک شدن اکانت در بایننس

اکنون که با این صرافی آشنا شدید، بهتر است با دلایل بلاک شدن و چگونگی رفع بلاک اکانت این صرافی نیز آشنا شوید.

اعمال قوانین مقابله با پولشویی و همچنین تحریم هایی که علیه ایران صورت گرفته است، باعث شده تا بسیاری از کاربران ایرانی با مسدود شدن حساب خود مواجه شوند.

رفع مسدودی حساب بایننس پروسه ای زمان بر، بسیار حساس و پیچیده است و به همین دلیل فرد بهتر است از متخصصان این حوزه یاری بگیرد. رفع این مشکل به وسیله افراد حرفه ای، مانع از بروز مشکل خواهد شد.

مهم ترین عوامل در بلاک شدن حساب بایننس به شرح زیر هستند.

  • حساب های احراز هویت نشده در تمام دنیا
  • احراز هویت بایننس به وسیله مدارک ایرانی
  • ورود به حساب کاربری بایننس با ای پی کشورهایی که اجازه ورود به بایننس را ندارند، مانند ایران و آمریکا
  • استفاده از مدارک شناسایی کشور هایی که ماهیت ایرانی اشخاص در آن ذکر شده است.
  • تغییر پیاپی آی پی برای ورود به حساب کاربری بایننس در مدت زمان کوتاه
  • 3 مرتبه اشتباه زدن رمز ورود به حساب بایننس
  • استفاده زیاد از حساب کاربری بایننس و واریز و برداشت ها متعدد در یک روز

شناخت دلایل مسدود شدن حساب کاربری بایننس به شما کمک می کند تا با آگاهی بیشتر از حساب بایننس خود استفاده نمایید تا دچار مشکل نشوید.

بهترین راه کارها برای حل مشکلات به وجود آمده در صرافی بایننس

شاید تا کنون بسیاری از اشخاص برای رفع مشکل مسدودی حساب بایننس به شما پیشنهاد استفاده از دیگر صرافی ها را داده باشند. اما لازم است بدانید که صرافی های دیگر، ویژگی و مزایا این صرافی قدرتمند را ندارند. پیشنهاد ما به شما کمک گرفتن از تیمی حرفه ای برای احراز هویت بایننس و رفع مسدودی حساب شما است.

همانطور که میدانید برای احراز هویت بایننس، نمی توانید از مدارک و پاسپورت ایرانی خود استفاده کنید. به همین دلیل ما راه حلی بسیار مطمئن و قطعی را به شما نشان می دهیم تا با احراز هویت، امکان استفاده از حساب کاربری بایننس را داشته باشید.

اولین گام ما برای جلب اعتماد و رضایت شما، تعهد برای بازگرداندن مبلغ پرداختی شما در صورت رفع نشدن مسدودی و یا عدم پاسخگویی رضایت بخش از سمت ما است.

پس برای احراز هویت صرافی بایننس و دستیابی به حساب کاربری خود، تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین روش برای حل مشکل حساب کاربری در صرافی بایننس

شاید با دیدن پیام بلاک شدن حساب بایننس خود، حتی اگر مبلغ اندکی نیز در صرافی داشته باشید، کلافه و آشفته شوید. اما لازم است بدانید که مهم ترین نکته در این مواقع حفظ آرامش تا یافتن بهترین راه برای رفع مسدودی است.

لازم است دقت داشته باشید که هیچ گاه در هنگام بروز این مشکلات، خودتان کاری را بدون علم انجام ندهید. زیرا کم تجربگی و نداشتن علم کافی در این زمینه می تواند باعث بلاک شدن حساب شما برای همیشه شود.

در هنگام رفع بلاک، پشتیبانان صرافی بایننس سوالاتی بسیاری از شما می پرسند که پاسخ غلط به هر سوال می تواند درصد ریسک عدم رفع مسدودی را بالا ببرد. پس بهترین راه در احراز هویت بایننس، کمک گرفتن از افراد آگاه است.

بسیاری از افراد به راهنمایی هایی که در فضای مجازی برای رفع مسدودی حساب بایننس است، اعتماد می کنند. اما لازم به ذکر است که بسیاری از این راهنمایی ها منجر به از دست رفتن سرمایه و اکانت بایننس شما خواهد شد.

احراز هویت صرافی در بایننس چگونه است؟

احراز هویت در بایننس برای افراد متفاوت است و این تفاوت به زمان ورود و ساختن حساب کاربری افراد بستگی دارد. اگر از گذشته در بایننس فعال بودید و بعد از اعمال تحریم ها مجبور به تغییر صرافی خود شدید، بهتر است بدانید که می توانید از طریق شرکتی معتبر اقدام به احراز هویت بایننس و راه اندازی مجدد حساب خود نمایید.

برای انجام این مهم فقط کافیست مدارک مورد نیاز را برای ما ارسال نمایید تا بتوانیم در رفع مسدودی حساب شما، همراهتان باشیم. برای افرادی که به تازگی وارد بازار کریپتوکارنسی شده اند، برای ورود به بایننس از همان ابتدا نیاز است که احراز هویت را انجام دهند.

پس اگر به تازگی تصمیم به معامله در بایننس گرفته اید، در قدم اولی نیاز به ID کارت و پاسپورت و دیگر مدارک شناسایی جعلی از کشورهایی که فعالیت در بایننس برایشان ممنوع نیست داشته باشید. در این کار، استفاده از مدارک شناسایی جعلی باید به گونه ای باشد که برای شما مشکل ثانویه ای ایجاد نکند و بتوانید به آسانی احراز هویت خود را انجا داده و معاملات خود را در برترین صرافی دنیا آغاز کنید.

برای احراز هویت بایننس به چه مدارکی نیاز است؟

همانطور که اشاره کردیم، احراز هویت بایننس در سه سطح متفاوت انجام می شود و برای اینکه بتوانید حساب خود را از بلاک بودن خارج کنید و یا اکانت جدیدی در این صرافی ایجاد کنید، باید سطح دوم احراز هویت را به طور کامل انجام دهید. برای احراز هویت سطح دوم بایننس، نیاز به مدارک جعلی از کشوری مانند هند و امارات خواهید داشت. پس بهتر است ابتدا مدارک زیر را برای ما ارسال کنید تا مدارک جعلی مورد نیاز شما را آماده کنیم و سپس برای وریفای حساب خود اقدام کنید.

مدارک مورد نیاز برای آماده کردن کارت شناسایی احراز هویت بایننس عبارتند از: ارسال نام و نام خانوادگی فرد به صورت انگلیسی و کامل تاریخ تولد میلادی فرد. به عنوان مثال 18 ژانویه 1987 عکس پرسنلی جدید به منظور قرار گرفتن بر روی کارت. زیرا عکس روی کارت شما با تصویری که از صورت خود ارسال می کنید، چک می شود.

عکس پرسنلی را می توانید خودتان و به وسیله تلفن همراه بگیرید، اما لازم است که نکات زیر را رعایت کنید.

 • به هیچ عنوان لباس آبی به تن نداشته باشید.
 • صورت شما باید عاری از هر گونه آرایش باشد
 • موهای خود را کاملا پشت سر جمع کنید تا روی صورتتان قرار نگرفته باشد.
 • در عکس از کلاه، گوشواره، گردنبند، کلاه و … استفاده نکنید.
 • حالت صورت شما باید عادی باشد ،پس لبخند نزنید و اخم نکنید.
 • داشتن یا نداشتن حجاب در عکس اهمیتی ندارد.
 • بهتر است عکس در منزل گرفته شود تا ادیت های آتلیه روی عکس نباشد.

اکنون که عکس پرسنلی و دیگر مدارک مورد نیاز را آماده کرده اید، کافیست برای ما ارسال نمایید تا در کوتاه ترین زمان، کارت شناسایی شما را تحویل دهیم.

آیا آی پی که از آن به صرافی متصل می شوید، اهمیت دارد؟

یکی از سوالاتی که ممکن است بعد از وریفای حساب برای شما به وجود آید، آی پی کشوری است که با آن به صرافی متصل می شود. بهتر است بدانید که تا کنون، آی پی کشور های متصل به باننس اهمیتی نداشته است. پس اگر با آی پی کشوری مانند فرانسه به صرافی متصل می شوید، می توانید برای کشور هند و امارات احراز هویت انجام دهید. اما دقت داشته باشید که از ای پی های متفاوت در مدت زمان کوتاه به صرافی وصل نشوید. لازم به ذکر است که اتصال از آی پی کشوری که به وسیله آن احراز هویت کرده اید، بسیار مطمئن تر و کم ریسک تر خواهد بود.

آیا احراز هویت صرافی بایننس از این روش امن است؟

برای انجام وریفای حساب بایننس شما، تنهای کاری که ما انجام خواهیم داد، آماده کردن مدارک و راهنمایی شما برای انجام احراز هویت خواهد بود و به همین دلیل تیم ما به هیچ یک از اطلاعات حساب کاربری شما دسترسی نخواهند داشت. از همین رو می توانید با خیال آسوده احراز هویت بایننس را انجام دهید. برای ورود به حساب بایننس، شما نیاز به آدرس ایمیل و پسورد خود و گوگل اتنتیکیت دارید و از آنجایی که ما فقط با اطلاعات اندک و همچنین عکس شما، کارت شناسایی شما را آماده کرده ایم، دسترسی ای به حساب کاربری شما نخواهیم داشت. از طرف دیگر ما به شما تضمین می دهیم که در تمام مراحل احراز هویت همراهتان باشیم و اگر به هر دلیلی احراز هویت بایننس شما انجام نشد و یا از پشتیبانی ما رضایت کافی نداشتید، هزینه به طور کامل به شما برگردانده می شود. علاوه بر این احراز هویت بایننس فقط گوشه ای از فعالیت های ما است و این احراز هویت تنها به منظور بهبود معاملات شما انجام می شود. پس اکنون می توانید با خیالی آسوده احراز هویت خود را انجام داده و در بهترین صرافی دنیا به انجام معاملات مشغول شوید.

آموزش احراز هویت در صرافی بایینس

بعد از دریافت کارت شناسایی کشور سفارش داده شده خود، می توانید به سراغ وریفای حساب بایننس خود بروید. برای احراز هویت فقط کافیست مراحل زیر را به ترتیب و با دقت انجام دهید، در هر بخش اگر با کوچکترین مشکل یا سوالی مواجه شدید، همکاران ما پاسخگوی شما خواهند بود ( حتی اگر سفارش خود را در سایت ما ثبت نکرده اید) .

1- فعال کردن وی پی ان :  در مرحله اول بهتر است وی پی ان کشوری که می خواهید به وسیله آن احراز هویت نمایید را فعال کنید. اگر قبلا با کشور دیگری وارد می شدید، دو روز به بایننس خود وارد نشده و سپس آی پی خود را تغییر داده و وریفای حساب را شروع کنید.

2- ورود به سایت : در گام بعدی وارد سایت بایننس شوید

3. آیکون آدمک : برای وریفای حساب بر روی پنجمین آیکون بالا سمت چپ کلیک کنید. در کشوی باز شده بر روی گزینه دوم کلیک نمایید.

مراحل احراز هویت صرافی بایننس ( 1 )

4- در گام بعدی می توانی با کلیک کردن بر روی کادر زرد رنگ که کلمه get verified نوشته شده است، احراز هویت را آغاز نمایید.

مراحل احراز هویت صرافی بایننس ( 2 )

5- انتخاب کشور: اکنون می توانید با وارد کردن اطلاعات کشوری که مدارک آن را دارید، در کادر مشخص شده شماره 1 و کلیک کردن بر روی کلمه start now کشور خود را مشخص نمایید. حتما کشور خود را بر اساس ای دی کارت فیک انتخاب کنید. ( مثلا امارات، ترکیه و …* 

مراحل احراز هویت بایننس ( 3 )

6- ورود مشخصات : در این مرحله باید اطلاعاتی که بر روی کارت شناسایی شما ثبت شده است را بسیار دقیق و بدون هیچ گونه تغییری در کادر های مخصوص خود وارد نمایید. لازم به ذکر است که تاریخ روی کارت شناسایی به ترتیب از چب به راست، نشانگر روز، ماه و سال است. اما برای وارد کردن در سایت بایننس باید این اعداد را از راست به چپ وارد نمایید.

مراحل احراز هویت بایننس ( 4 )

7- ثبت آدرس : حتما در این مرحله با تمرکز و دقت بالا، اطلاعات را وارد کنید. بعد از ثبت اطلاعات روی کارت شناسایی، نوبت به ثبت آدرس می رسد. اطلاعاتی که برای شما ارسال خواهیم کرد، به ترتیب نشانگر خیابان، سپس شهر و در آخر کد پستی است. این فیلد ها را مانند تصویر زیر کامل کنید.

مراحل احراز هویت بایننس ( 5 )

8- احراز هویت مدرک: در مرحله بعد باید احراز هویت بایننس را به وسیله گواهینامه رانندگی ، ای دی کارت و یا پاسپورتی که برایتان ارسال کرده ایم، ادامه دهید. پس ابتدا مانند عکس زیر، گزینه درست را انتخاب کنید.

مراحل احراز هویت بایننس ( 6 )

9- عکس از کارت: اکنون از شما می خواهد که از ای دی کارد فیک و یا پاسپورت فیک خود عکس بگیرید. این عکس را بصورت پشت و رو برای کار و فقط روی پاسپورت می خواهد. دقت کنید که کارت دقیقا در نور مناسب و سطح صاف گذاشته و عکس گرفته شود. 

مراحل احراز هویت بایننس ( 7 )

10- عکس چهره: مرحله بعد مربوط به ارسال عکس به صورت آنلاین است. برای ارسال این عکس، کافیست نکاتی که در هنگام گرفتن عکس پرسنلی برای روی کارت انجام دادید را رعایت کنید. در هنگام گرفتن عکس، آرایش نداشته باشید، از کلاه، عینک و … استفاده نکنید، همچنین باید نور محیطی که در آن عکس می گیرید، کافی باشد. در هنگام عکس گرفتن هیچ فیلتری نباید فعال باشد.

مراحل احراز هویت بایننس ( 8 )

10- ادامه مرحله با گوشی : اگر تمام مراحل را درست انجام داده باشید، بر روی صفحه، بارکدی ظاهر می شود و می توانید به وسیله تلفن همراه خود، بارکد را اسکن کنید. لازم به ذکر است که باید از قبل نرم افزار بایننس را بر روی گوشی خود نصب کرده باشید و از طریق نرم افزار این صرافی، بارکد را اسکن کنید.

مراحل احراز هویت بایننس ( 10 )

11- پایان : در این مرحله فقط کافیست بر روی کادر زرد رنگ که بر روی آن کلمه ok قرار دارد، کلیک کنید و منتظر تاییدیه صرافی در ایمیلتان باشید.

مراحل احراز هویت بایننس ( 11 )

اگر در هر بخش از ثبت نام و احراز هویت بایننس با مشکل یا خطا مواجه شدید، کافیست با پشتیبانان سایت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

چگونه می توان قبض یا وریفای آدرس خود رادر صرافی احراز هویت کنیم ؟

همانطور که اشاره کردیم، احراز هویت صرافی بایننس در چند سطح تعیین شده است. بعضی از کشورها در همان مرحله اول همه مدارک از جمله ای دی کارت ، پاسپورت و قبض را از شما درخواست می کند و بعضی از صرافی ها، بر اساس نیاز از شما مدارک را درخواست می کند. برای انجام وریفای آدرس حساب بایننس، کافیست مراحل زیر را به ترتیب و با دقت بالا انجام دهید. در ابتدا لازم است بدانید که برایاین کار به یکی از قبوض آدرسی که برای حساب کاربری خود وارد کرده اید، نیاز دارد ( اگر ادرسی را وارد کرده اید، نگران نباشید، می توانید درخواست تغییر ادرس را ثبت کنید) و از زمان قبض نیز بیشتر از 30 روز نباید گذشته باشد. با داشتن قبض، کافیست بر روی گزینه verify now کلیک کنید و در این قسمت گزینه ADVANCE را انتخاب نمایید.

مراحل احراز هویت بایننس ( 12 )

در مرحله دوم باید آدرس دقیق خود را همانند مرحله احراز هویت صرافی بایننس در سطح دوم، وارد کنید. در مرحله سوم، عکس قبض مورد نظر را نیاز خواهید داشت. نکته بسیار مهم در این موضوع، اثبات زندگی شما در محل آدرس اعلام شده است. برای انجام این مرحله می توانید برگه حساب بانکی خود را در کنار قبض مورد نظر آپلود کنید تا اثباتی بر زندگی شما در آدرس قبض باشد. انجام صحیح و دقیق این مرحله، آیکون Confirm را برای شما فعال می کند و با کلیک بر روی آن، اطلاعات حساب شما تکمیل خواهد شد.

مراحل احراز هویت بایننس ( 13 )

اکنون که توانستید حساب بایننس خود بصورت کامل وریفای کنید، می توانید با خیالی آسوده از تمامی مزایا و امکانات برترین صرافی دنیا با خیالی آسوده استفاده کنید. 

احراز هویت صرافی کوکوین

احراز هویت صرافی کوکوین هم مانند سایر صرافی های ارز دیجیتال خارجی نیاز به ای دی کارت فیک و پاسپورت فیک دارد. و شما نمی توانید از پاسپورت و کارت ملی ایرانی خود برای وریفای استفاده نمایید. البته در نظر بگیرید که صرافی کوکوین برای شروع فعالیت و ثبت نام نیاز به احراز هویت ندارد اما در صورتی که رمز خود را فراموش کردید و یا کد گوگل شما دچار مشکل شد، حتما نیاز به وریفای صرافی کوکوین دارید . 

آموزش احراز هویت در کوکوین

یییی

احراز هویت صرافی بینگ ایکس

صرافی بینگ ایکس یکی از بهترین صرافی ارز دیجیتال و صرافی های بسیار جذاب با کاربری ساده و شبیه صرافی بایننس می باشد که در حال حاضر برای ثبت نام، ترید و برداشت نیاز به احراز هویت ندارد. اما در هر حالت اگر می خواهید احراز هویت صرافی بینگ ایکس را انجام دهید، تنها کافیست پاسپورت و کارت ملی ایران خود را در دسترس قرار داده و با آن مدارک، احراز هویت صرافی بینگ ایکس را تکمیل نمایید. 

احراز هویت صرافی OKX

احراز هویت صرافی Okx نیز  مانند سایر صرافی های ارز دیجیتال خارجی نیاز به ای دی کارت فیک و پاسپورت فیک دارد. و شما نمی توانید از پاسپورت و کارت ملی ایرانی خود برای وریفای صرافی استفاده نمایید. البته در نظر بگیرید که صرافی اکسی برای شروع فعالیت و ثبت نام نیاز به احراز هویت ندارد اما در صورتی که رمز خود را فراموش کردید و یا کد گوگل شما دچار مشکل شد، حتما نیاز به احراز هویت صرافی Okx دارید . 

احراز هویت صرافی نوبیتکس

صرافی نوبیتکس یک صرافی ایرانی است که شما برای خرید و فروش تتر و یا ترید با ریال می توانید از این صرافی استفاده کنید. صرافی نوبیتکس از آن دسته صرافی هاست که شما تا سقف 500 هزار تومان می توانید بدون احراز هویت ترید یا خرید و فروش داشته باشد. اما در صورت تمایل به افزایش میزان ترید خود باید حتما احراز هویت صرافی نوبیتکس را بصورت کامل انجام دهید. مراحل احراز هویت کامل در سایت نوبیتکس قرار دارد . در اینجا فقط شما کافیست پاسپورت و کارت ملی ایران خود را در دسترس قرار داده و با آن مدارک، احراز هویت صرافی نوبیتکس را تکمیل نمایید. 

احراز هویت صرافی بای بیت

احراز هویت صرافی بای بیت نیز  مانند سایر صرافی های ارز دیجیتال خارجی نیاز به ای دی کارت فیک و پاسپورت فیک دارد. و شما نمی توانید از پاسپورت و کارت ملی ایرانی خود برای وریفای صرافی استفاده نمایید. البته در نظر بگیرید که صرافی bybit برای شروع فعالیت و ثبت نام نیاز به احراز هویت ندارد اما در صورتی که رمز خود را فراموش کردید و یا کد گوگل شما دچار مشکل شد، حتما نیاز به احراز هویت صرافی بای بیت دارید . 

احراز هویت صرافی آتلانتیس

احراز هویت صرافی آتلانتیس نیز  مانند سایر صرافی های ارز دیجیتال خارجی نیاز به ای دی کارت فیک و پاسپورت فیک دارد. و شما نمی توانید از پاسپورت و کارت ملی ایرانی خود برای وریفای صرافی استفاده نمایید. البته در نظر بگیرید که صرافی آتلانتیس برای شروع فعالیت و ثبت نام نیاز به احراز هویت ندارد اما در صورتی که رمز خود را فراموش کردید و یا کد گوگل شما دچار مشکل شد، حتما نیاز به احراز هویت صرافی آتلانتیس دارید . 

احراز هویت صرافی آبان تتر

صرافی آبان تتر یک صرافی ایرانی است که شما برای خرید و فروش تتر و یا ترید با ریال می توانید از این صرافی استفاده کنید. صرافی آبان تتر از آن دسته صرافی هاست که شما تا سقف 100 میلیون  می توانید با انجام احراز هویت ترید یا خرید و فروش داشته باشد. مراحل احراز هویت کامل در سایت آبان تتر قرار دارد . در اینجا فقط شما کافیست پاسپورت و کارت ملی ایران خود را در دسترس قرار داده و با آن مدارک، احراز هویت صرافی آبان تتر را تکمیل نمایید. 

احراز هویت صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یک صرافی ایرانی است که شما برای خرید و فروش تتر و یا ترید با ریال می توانید از این صرافی استفاده کنید. صرافی تبدیل از آن دسته صرافی هاست که شما تا سقف 25 میلیون  می توانید با انجام احراز هویت ترید یا خرید و فروش داشته باشد. مراحل احراز هویت کامل در سایت تبدیل قرار دارد . در اینجا فقط شما کافیست پاسپورت و کارت ملی ایران خود را در دسترس قرار داده و با آن مدارک، احراز هویت صرافی تبدیل را تکمیل نمایید. 

کلام آخر

امنیت و همچنین مزایای صرافی بایننس باعث شده تا این صرافی به برترین صرافی در دنیا تبدیل شود. به همین دلیل بسیاری بنا به دلایل مختلف، علاقه به فعالیت در این صرافی دارند. اگر شما نیز از فعالان بازار سرمایه هستید و استفاده از این صرافی برایتان بسیار مهم است، همین امروز وریفای صرافی و احراز هویت بایننس خود را به ما بسپارید.

سوالات کاربران احراز هویت صرافی و وریفای حساب صرافی ارز دیجیتال و بایننس

در خصوص احراز هویت صرافی و بایننس  سوالات پرتکرار از سوی کاربران مطرح می شود. ما بطور جامع در این مورد صحبت کرده ایم اما تصمیم گرفتیم برای آن دسته از عزیزان که حال و حوصله ای برای خواندن مطالب ندارند، 15 سوال اصلی را واکشی کرده و به صورت پرسش و پاسخ به اشتراک بگذاریم.

1. برای احراز هویت با آی دی کارت یا پاسپورت جعلی به چه مدارکی احتیاج هست؟

برای وریفای صرافی نیاز به اطلاعات و مدارک زیادی وجود ندارد فقط کافیست اطلاعات زیر را ارسال کنید :

 • نام و نام خانودگی بصورت انگلیسی
 • سال تولد بصورت میلادی
 • عکس پرسنلی کاملا جدید  ( لباس آبی نپوشید  | آرایش نداشته باشید | موها بصورت کامل پشت سر جمع شده باشد | عکس اتلیه نباشد | بدون کلاه ، عینک ، گوشواره | لبخند نزنید
 • عکس بصورت باحجاب و بی حجاب می تواند باشد

2. آیا اطلاعات باید حتما واقعی باشد؟

شما می توانید با اطلاعات واقعی و اطلاعات فیک اقدام به تهیه مدارک نمایید. اما دقت بفرمایید که عکس باید واقعی باشد. چرا که در زمان وریفای چهره شما بصورت انلاین با عکس مطابقت داده می شود.

3) برای احراز هویت چه کشورهایی را پیشنهاد می دهید؟

احراز هویت صرافی برای اکثر کشورها قابلیت انجام دارد و می توان برای اکثر کشور مدارکی را برای وریفای بایننس آماده سازی کرد. اما در حال حاضر پیشنهاد ما کشور امارات ، ترکیه و .. است.   دقت بفرمایید برای احراز هویت بایننس با مدارک جعلی، حداقل کشوری را انتخاب کنید که کمترین میزان ریسک را به همراه داشته باشد.

۴) من وی پی ان (VPN) و یا وی پی اس (VPS) کشور مثلا هلند را دارم و همیشه با ای پی هلند وارد می شدم. آیا باید حتما برای کشور هلند وریفای کنم؟ و اگر خیر چطور برای کشور دیگری احراز هویت کنم؟

در حال حاضر بایننس حساسیتی بر روی آی پی وصل شده و کشوری که وریفای بایننس را انجام می دهید، ندارد. یعنی اگر با آی پی هلند متصل میشوید، لازم نیست که حتما با مدارک هلند وریفای را انجام دهید. بنابراین شما می توانید مثلا با ای پی کشور هلند یا انگلستان وصل شده باشید اما برای کشور انتخابی خود وریفای را انجام دهید. (البته این نکته را در نظر بگیرید که در صورتی که وی پی ان همان کشور وصل شوید ، قطعا بهتر است .)

۵) آیا امکان مراجعه حضوری و سفارش حضوری وجود دارد؟

دفتر ما در کشور ترکیه، شهر استانبول ، منطقه شیشلی است و با توجه به اینکه دفتر ما ، مختص تریدرهای تیم است، امکان مراجعه حضوری به دفتر وجود ندارد .

۶) برای احراز هویت کدام مدارک را پیشنهاد می دهید؟

برای وریفای حساب صرافی شما ابتدا نیاز به آی دی کارت فیزیکی دارید. و پس از آن می توانید با سفارش قبض ، سطح وریفای خود را افزایش دهید. ( البته در بعضی از کشورها ارسال قبض اجباری می باشد )

۷) در صورتی که وریفای انجام نشد، آیا امکان بازگشت وجه وجود دارد؟

تا به امروز بالای 2۰۰۰ نفر احراز هویت همراه ما بودند و از خدمات ما استفاده کردند و حتی یک مورد هم مشکل عدم وریفای را نداشتیم. البته در هر حالت اگر حتی ۱% هم مشکل از سمت ما ایجاد شده و وریفای تکمیل نشد، هزینه چاپ از هزینه پرداختی کسر و مابقی هزینه به حساب شما عودت داده می شود.

۸) بعد از اینکه من حساب بایننس را وریفای کردم، چقدر خیالم بابت فعالیت در بایننس راحت هست و اگر مشکلی پیش بیاید چه باید بکنم؟

صرافی ها برخلاف کارگزاری ها، همیشه در حال تغییر سیستم وریفای خود هستند تا از ورود افراد با ماهیت فیک جلوگیری کنند. بنابراین ممکن است از شما بارها و بارها مدارک وریفا را دریافت و یا در بازه هایی مدارک بیشتری را درخواست کند.
اگر میخواهید با خیال راحت وریفای کنید، مهمترین قسمت مواظبت از وی پی ان است که استفاده می کنید که آی پی ثابت داشته باشد و نشتی آی پی ایران را نداشته باشد

۹) از زمانی که اطلاعات را برای تیم مسترسیگنال ارسال می کنیم تا زمانی که مدارک برایتان ارسال می شود، چقدر طول می کشد؟

مدت زمان آماده سازی مدارک 1 روز و برای ارسال مدارک نیز وابسته به شهر و آدرس شما، زمان ارسال پست را بایستی در نظر بگیرید

۱۰) چگونه هزینه احراز هویت را می توانم پرداخت کنم؟

هزینه احراز هویت صرافی بایننس و سایر صرافی ها را می توانید بصورت ریال و یا تتر پرداخت کنید

۱۱) در چه زمانی بهتر است سفارش پاسپورت بدهیم؟

با توجه به اینکه شناسایی فیک بودن پاسپورت بسیار راحت تر از آی دی کارت است، پیشنهاد می کنیم در صورتی پاسپورت را سفارش دهید که احراز هویت صرافی و بایننس از شما حتما پاسپورت درخواست کرده باشد. و یا حتما پاسپورت هولگرام دار سفارش دهید

۱۲) نمونه های کارت های پست شده را می توانیم ببینید؟

افراد سودجو زیادی هستند، که می توانند از کارت ها کپی برداری کنند از گذاشتن نمونه کارت معذور هستیم. اما تصویر گذاشته شده، نمونه کارت های فیزیکی ارسال شده برای دوستان است.

۱۳) آیا اگر احراز هویت صرافی و وریفای حساب بایننس را با تیم شما انجام دهیم، امنیت حساب ما تامین میشود؟ و ایا شما با توجه به اینکه کارت ما را دارید، می توانید به اطلاعات حساب ما دسترسی پیدا کنید؟

ما اطلاعاتی از حساب شما مانند ایمیل، پسورد و گوگل اتنتیکیتور شما را نداریم و در ضمن در کارت شما، تصویر شما حک شده است. دقت بفرمایید، برای دسترسی به حساب شما نیاز به چندین اطلاع وجود دارد که ما هیچکدام از این اطلاعات را موجود نداریم. لذا با اینکه ما تصویر کارت شما را داریم اما به هیچ عنوان، امکان دسترسی به حساب شما را نخواهیم داشت.

۱۴) برای احراز هویت صرافی و وریفای بایننس ویدیویی رو دیدم که عکس سلفی بهمراه کارت در دست و یه کاغذ که روی آن نوشته باشه باینانس و تاریخ رو میخواد. میشه در این مورد توضیح دهید؟ آیا بدون کارت فیزیکی وریفای انجام می شود؟

در حال حاضر برای احراز هویت صرافی بایننس نیاز به ارسال فیلم نیست. و با تصویر و شناسایی تصویر چهره شما با تصویر روی کارت، وریفای شما در بایننس انجام می شود. اما این موضوع ، این را تایید نمی کندً که شما به کارت فیزیکی نیاز ندارید. چرا که اگر اطلاعات خودتون را از دست بدید، حتما به کارت فیزیکی نیاز دارید.

۱۵) ما چطور می توانیم به شما اعتماد کنیم؟

تیم مسترسیگنال، ماه هاست هر روز صبح در یوتیوب تحلیل بیت کوین را ارائه می دهد و بخاطر یک موضوع با یک احراز هویت اعتبار خود را خراب نخواهد کرد. در ضمن تا آخرین لحظه در کنار شما هستیم تا وریفای شما به اتمام برسد. اما در نهایت انتخاب با شماست. ما در خدمتتان هستیم.

نظرات خود را با ما به اشتراك بگذاريد!

اگر سوالات خود را در بالا نيافتيد، ما در اين بخش به سوالات شما پاسخ خواهيم داد.

‫137 دیدگاه ها

 1. سلام شما با کارت های فیک وریفای میکنید دیگه با عکس و اسم شخص؟ یا نه با کارهای افراد واقعی که در واقع اکانت به اسم اون شخص هستش؟

  1. سلام وقتتون بخیر خیلی کارتون عالی بود واقعا ممنونم و بابت این رضایتمندیم حتما
   تبلیغات وسیعی واستون انجام میدم بازم متشکرم

 2. از زمانی که حسابم بلاک شد، تا زمانی که رفع مسدودیت شد حسابم 72 ساعت طول کشید و جا داره از تیم همراه و خوب مسترسیگنال بابت راهنمایی و همراهیشون تشکر کنم

 3. سلام. من گزینه درخواست خدمات بایننس رو نیزنم . ولی کار نمیکنه. چجوری میتونم با شما ارتباط بگیرم ؟؟
  البته از طریق تلگرام پیام ارسال کرده و پیگیری کردم. ایا مسیر درست است؟

 4. سلام میخواستم ببینم میتونید برای من از کشور فنلاند احراز هویت انجام بدین یا ن ممنون

 5. سلام من حسابم توی باینسس بلاک شده بود و نیاز به احراز هویت داشت (همیشه هم با وی پی ان انگلیس می رفتم)
  بعدش احراز هویت در سطح بیسیک رو انجام دادم ولی با اسم و آدرس فیک، که بازم در وضعیت بلاک شدنم تغییری ایجاد نشد و بازم اجازه برداشت پول رو نداشتم و ظاهرا باید در سطح بالاتری وریفای کنم.
  حالا سوال من اینه که باتوجه به اینکه اطلاعات سطح بیسیک رو کاملا فیک وارد کردم، میشه به فامیلمون توی انگلیس بگم با اطلاعات و مدارک واقعی وریفای کنه؟
  یا چونکه اطلاعات سطح بیسیک بصورت فیک وارد شده دیگه کار تمومه؟؟!!
  ممنون میشم بهم بگید. چون هرچی بایننس رو زیرو رو کردم هیچ ایمیل و یا قسمت چتی پیدا نکردم که بتونم باهاشون صحبت کنم

  1. سلام. دلیل این اتفاق این بوده است که بر روی کیملیک ترکیه دقیقا مشخص است که شما ملیت ایرانی دارید و به همین دلیل حساب شما قفل شده است. در صورتی که می توانید حساب خود را تخلیه کنید، در صورتی که امکان تخلیه حساب را نیز ندارید، به پشتیبانی بایننس پیام داده و اعلام کنید که این موضوع را نمی دانستید که ایرانی های مقیم ترکیه هم اجازه فعالیت نداشته اند. در این حالت امکان باز شدن قسمت برداشت شما وجود دارد و شما حساب خود را می توانید تخلیه کنید.

   فقط دقت کنید، که شما به هیچ عنوان با چهره خود نمی توانید در بایننس فعالیت کنید، چرا که چهره شما شناسایی شده و بعنوان یک ایرانی شما در دیتابیس بایننس ثبت شده اید.

  2. سلام. با توجه به اینکه در کیملیک ترکیه مشخص است که شما ملیت ایرانی دارید، به همین دلیل حساب شما بسته شده است. البته بسته شدن به این معنا که شما دیگر نمی توانید ترید انجام دهید وگرنه می توانید پول خود را خارج کنید

 6. با سلام
  من در ترکیه زندگی میکنم و حساب خودم رو در ترکیه ساختم و Basic Verification را انجام دادم و معاملات را به آسانی انجام میدادم،
  بعد از مدتی Intermediate verification رو با کارت شهروندی ترکیه ام (کیملیک) انجام دادم ابتدا بدون مشکل کار میکرد اما بعد از چند ساعت یک ایمیل از بایننس دریافت کردم که Verification was unsuccessful بوده و حساب من بسته شده است و من نمیتوم معامله جدیدی انجام دهم، حال چه باید کرد؟

 7. سلام چطور میشه به سایت شما اعتماد کرد؟؟؟
  من نه ادرسی از شما دارم نه شماره ای پس برام سخته اطلاعات کاربری در اختیار شما بذارم،لطفا راهنمایی کنید.

 8. سلام در صورت احراز هویت اگر بایننس استعلام بگیرد و مشخص شود کارت جعلی است آیا حساب رو میبنده

 9. این تیم یکبار دیگه ثابت کرد که ایرانی جماعت بلاخره یه راهی پیدا میکنه.
  من باورم نمیشد پلی براحتی وریفای کردم امشب و الان منتظر کارت فیزیکی هستم
  ممنون از تیم شما.!

 10. سلام ممنون بابت پاسخگویی سریع و کار بی نقصتون . از اعتماد به شما خیلی خوشحالم و دقیقا همونطوری که گفتن در عرض 4 روز مدارک آماده شد.

 11. دوستان من ۲ تا وریفای باینانس با مستر سیگنال انجام دادم خیلی عالی و بی دردسر خدا شاهده پلیس + ۱۰ میرفتم کارم بیشتر طول میکشید با خیال راحت بسپارید بهشون من راحت تو باینانس وریفای کردم هم خودم هم برای دوستم و چند نفر دیگه ، مستر سیگنال ممنون خوشحالم که اعتماد کردم بهتون

 12. سلام. یعنی من بعد از این همه پیگیری و این وب سایت و این کانال و اون کانال بالاخره یه جایی رو پیدا کردم که به آدم راهنمایی درست بده و آدم رو نترسونه همین جا بود و همین کانال به جون بچه هام اینقدر که پشتیبانی شما بهم قوت قلب داد هیچ جای دیگه ندیدم. خیلی راحت جوابم رو دادند و بدون اینکه بخان ازم پولی بگیرن راهنمایی کردند. در حالی که هر جا رفتم بجز ترسوندن آدم فقط دنبال این بودن که 100 تتر یا 200 تتر ازم بگیرن و وریفای کنن. اصلا هم کاری نداشتم که تو میخای چکار کنی یا مشکلت چیه. فقط میگفتن پول رو بریز. لازم باشه براتون میفرستم متن هاشون رو. هر کی خواست بهم پیام بده اینجا. مطمین باشید میفرستم. چون دو ماه تموم دنبال حل کردن مشکلم بودم. تا اینجا رو پیدا کردم. نه دوستم هستند و نه فامیل. از این بابت خیالتون راحت.
  واقعا از پشتیبانی و حسن نیت شما تشکر میکنم و ممنونم که تو این کار راهنماییم کردید و کمک کردید.
  خدا خودش میدونه کی داره درست کار میکنه آدمش رو ه جلو راهش میزاره
  بازم ازتون ممنونم

 13. با سلام. کاربری بنده در بایننس اینه jmljmly85 که این سایت در زمان کوتاهی برام احراز هویت کامل و بی دردسر انجام دادن. متشکرم از لطفشون

 14. ممنون از تیم خوب مستر سیگنال، وریفای برای من با موفقیت انجام شد، از ابتدا تا انتهای کار بصورت کاملا آنلاین و حرفه ای راهنمایی کردن، دم همشون گرم

 15. سلام یه سوال داشتم ازتون من دو تا اکانت بایننس دارم که الان باهاشون به مشکل برخوردم. یکیشون مسدود شده و یکی دیگه که هنوز مسدود نشده احراز بیسیک رو قبلا انجام دادم ولی حالا احراز اینترمدییت میخواد. آیا امکان این رو دارم که با احراز هویت هر دوتا اکانتم رو برداشت کنم؟ لطفا راهنماییم کنید.ممنون

 16. کارتون حرف نداره
  بخاطر همکاری و راهنمایی هایی که ارائه دادین صمیمانه سپاسسسسسگزارم
  بخاطر مشکل و اشتباهی که در انجام وریفای حساب در مرحله بیسیک خودم انجام داده بودم فکر میکردم دیگه نشه حسابم رو وریفای و فعال کنم
  با کمک و دریافت کارت از شما و راهنمایی های فراوانی که بهم کردین مشکل وریفای حسابم اوکی شد
  خییییلی ممنون

 17. درود
  انقدر خوشحالم بابت وریفای حساب بایننس که نمیدونم چی بگم
  بابت کمک بزرگی که بمن کردید خیلی سپاسگزارم
  بدون کمک بانو احسانپور و مدیریت محترم و بزرگ MASTER SIGNAL من همیشه با استرس ترید می کردم اما الان مشکلم کاملا حل شد
  از خدا می خوام هرچی احتیاج دارید خدا ده برابرشو بهتون بده
  مرسی مرسی

 18. سلام،وریفای من بعداز رسیدن کارت کمتر از ده دقیقه انجام شد،سپاسگزار تیم حرفه‌ای مسترسیگنال هستم،علی‌الخصوص قسمت پشتیبانی که هر وقت شبانه‌روز پیام دادم بلافاصله جواب دادند و راهنمایی کرد.
  خواستم بگم تو این دنیای آشفته و پراز کلک آدم چقدر لذت میبره وقتی با آدمای حسابی و صادق کار میکنه.ممنون بابت زحمت و صداقتتون.

 19. سلام بعد از اینکه حسابم از مسدودی دراومد
  چقدر بعدش میشه ارز رو فروخت و حساب رو خالی کرد؟

 20. سلام چقدر بعد از اینکه از مسدودی بایننس دراومدیم، میتونیم حساب رو خالی کنیم؟ بلافاصله میشه؟

 21. سلام.
  من همین الان وریفای اکانت بایننسم رو انجام دادم، خیلی خوشحالم و ازتون بینهایت سپاس گزارم.
  و از پشتیبانی تلگرام تون هم یه تشکر ویژه میکنم، به تمام سوالاتم خیلی با حوصله و سریع جواب میدادند و در تمام مراحل وریفای همراهم بودن و کمکم میکردن.
  دوست عزیز، master signal بهترین گزینه موجود برای وریفای بایننس هستش اصلا شک نکن. من خیلی جست‌وجو کردم ولی گزینه بهتری پیدا نکردم.

  master signal عاشقتم❤️

 22. با سلام ممنون از تیم مستر سیگنال بخصوص پشتیبان مستر سیگنال که با صبوری و راهنمایی هاشون وریفای اکانتم در مدت زمان کم انجام دادن

    1. شما به ما لطف دارید. در این اشفته بازار این تنها کمکیه که میتونیم به هموطنهامون داشته باشیم. شکر خدا که سهم کوچیکی تو خوشحالی و خدمت رسانی داشتیم

 23. با سلام و تشکر بسیار از مستر سیگنال؛
  خیلی خوشحالم که با این موسسه آشنا شدم و از خدماتی مانند احراز هویت استفاده کردم؛
  بسیار مطمئن، پیگیری و فالوآپ عالی ، صداقت و ببررسی فنی دقیق در پاسخ دهی ها و خدمات و هرینه بسیار مناسب و تنوع خدمات و آموزش و ….

  آرزوی سلامتی و موفقیت برای اعضا و تیم مستر سیگنال

 24. سلام واقعا از پشتیبانی شما برای وریفای بایننس خیلی خیلی راضی هستم دوستان صد در صد اعتماد کنید کارشون درسته و جدا حرفه ای هستن تو یک کلام دمتون گرمعالی هستید

 25. با سلام

  چطوری میتونم ارتباط برقرار کنم با شما جهت رفع بلاک بایننس ؟
  ممنون

 26. حقیقتش اولش فکر نمیکردم بشه و قید معاملم که تو ضرر بود رو زدم‌و گفتم بایننس اکانتمو میبنده.ولی یهو تو نت سایتو دیدم و گفتم یه ریسک بکنم.خیلی هم اکانتم مشکل داشت چون بیسیک کرده بودم و یادم نبود اطلاعاتمو.ولی تا اخر همراهم بودن و کمکم کردن و کارم انجام شد واقعا ممنونم

 27. از مجموعه مستر سیگنال صمیمانه تشکر میکنم که وریفای اکانت جدیدم رو متعهدانه انجام دادن و من تا حالا این سطح از پیگیری و پاسخگویی رو در هیچ مجموعه ای ندیدم خوشحالم که به شما اعتماد کردم

 28. سلام. باید صبور باشید، تقریبا یکماه طول میکشه تا وریفای پلاس فعال شود و بتونید وریفا را تکمیل تر کنید

 29. در زمانی که وریفای از کشور ترکیه بخواهید، دقیقا با اطلاعات بک فرد واقعی انجام می شود اما مابقی کشورها با اطلاعات فیک انجام می شود و تنها عکس شما مورد نیاز است

 30. از مجموعه مستر سیگنال صمیمانه تشکر میکنم که در کمتر از 3 روز تمام مراحل احراز هویت من رو انجام دادند. حتی توی همین سه روز کارت فیزیکی رو هم ارسال کردند.

 31. با تشکر از وب سایت و مجموعه محترم مستر سیگنال
  وریفای بنده اوکی شد و خدا رو شکر مشکلی نبود.جهت اطمینان دیگر دوستان عرض کنم که به اینستاگرام و یوتیوب مجموعه مستر سیگنال هم سر بزنید.

 32. کارتون حرف نداره. کمتر از ده دقیقه مراحل وریفای من انجام شد. کارت هم که خیلی سریع رسید به دستم. خیلی ممنون.

 33. ممنون از تیم خوب مستر سیگنال، وریفای برای من با موفقیت انجام شد، از ابتدا تا انتهای کار بصورت کاملا آنلاین و حرفه ای راهنمایی کردن، دم همتون گرم

 34. سلام
  من ایران نیستم ، چه راهکاری میتونید ارائه بدید برای وریفای حساب کاربری بایننس ؟

 35. از زمان سفارش تا دریافت تصویر کارتم ، ۶ ساعت طول کشید و سه روز بعد هم کارت فیزیکی را دریافت کردم و در کمتر از ۵ دقیقه وریفای شدم.
  اومدم بگم مسترسیگنال تو محشری

 36. من میتونم بگم شما یکی از حرفه ای ترین های این حوزه هستین. واقعا خوشحالم که با سایت شما اشنا شدم و از هر نظر کارهاتون حرفه ای هستن..با سپاس فراوان از پشتیبانتون خانم احسانپور که حرفه ای پاسخگوی سوالات من بودن و تمام مشکلات من رو یکی یکی و با صبر و حوصله و اخلاق حرفه ای حل کردن.

 37. سلام و عرض ادب، من یک اکانت وریفای سطح 1 دارم، و بدون اطلاع از قوانین یه اکانت دگ ساختم با همون اسم ، حالا اکانت دومم مسدود شده نمتونم دارایی رو انتقال بدم، با اسم دیگه ام قبول نمیکنه برای وریفای. ممنون میشم اگر راه حلی هست با من در ارتباط باشید تا مشکلم برطرف شه.

 38. سطح موجودی کاهش یافت: اندیکاتور مکدی | MACD (#77) 276→275, اندیکاتور شاخص قدرت نسبی | RSI (#86) 68→67

   1. ممنون از اعتماد و صبوریتون و خوشحالیم که تونستیم خدمتی را در راستای وریفای حساب بایننس به شما ارائه دهیم.

  1. کارتون حرف نداره
   بخاطر همکاری و راهنمایی هایی که ارائه دادین صمیمانه سپاسسسسسگزارم
   بخاطر مشکل و اشتباهی که در انجام وریفای حساب در مرحله بیسیک خودم انجام داده بودم فکر میکردم دیگه نشه حسابم رو وریفای و فعال کنم
   با کمک و دریافت کارت از شما و راهنمایی های فراوانی که بهم کردین مشکل وریفای حسابم اوکی شد
   خییییلی ممنون

 39. من کله اطلاعتم غلط بود و google authenticatorهم گم کرده بودم و وریفای هم لازم داشتم هیچ جوره فکر نمیکردم بشه ولی با کمک تیم مستر سیگنال تمامش درست شد و من وریفای شدم
  شک نکنید جواب میگیرید

 40. من بالاخره به تیم مسترسیگنال اعتماد کردم و خداروشکر هم وریفای ام انجام شد هم اطلاعات بیسیکمو عوض کردم هم google authenticator رو ریست کردم خودم باورم نمیشه .
  مرسی از تیم و پشتیبانی خوبتون ❤️

  1. ممنون از همراهی شما و خوشحالیم که احراز هویت شما در صرافی بایننس بصورت کامل انجام شد

 41. ممنون از زحمات شما دقیقا بهترین کتاب را برای ترجمه انتخاب کردین دوستون دارم موفق باشین

  1. اگر نگران این مورد هستید، با تصویر فرد دیگری وریفای اکانت بایننس خود را انجام دهید

 42. سلام

  من حساب باینسس وریفای شده بیسیک دارم الان چند روزه باینسس اخطار میده که مدرک پستی رو ارسال کن میخواستم بدونم میتونید کمکم کنید؟

  حسابم امارات ولی vpn هلند

  تشکر

   1. سلام
    ما برای انجام خدمات احراز هویت اطلاعات ورود به حساب شما را احتیاج نداریم. یعنی شما یک سری اطلاعات اولیه مثل نام و نام خانوادکی و عکس خود را ارسال و اطلاعات و مدارک مورد نیاز برای وریفای برای شما ارسال می شود. شما با کمک پشتیبان و مرحله به مرحله با مدارک و اطلاعات وریفای خود را تکمیل می کنید.

  1. سلام من وریفای رو انجام دادم اما تو قسمت verify plus برام نوشته unavailable
   الان مشکل از کجاست؟

  1. از اینکه تیم مسترسیگنال را برای احراز هویت خود انتخاب کردید ممنونیم

  1. با پشتیبان ارتباط برقرار کنید، راهنمایی می کنند. افراد زیادی از کشور آلمان، انگلستان، چین، ترکیه و گرجستان را همراهی کردیم و همگی بدرستی احراز هویت بایننس خود را تکمیل کردند

  1. سلام مدارک شما ارسال شد. در صورتی که مشکلی وجود دارد لطفا اعلام تا پیگیری های لازم انجام شود

 43. سلام ، من از سال 1392 شمسی در ترکیه شرکت دارم (شرکت بازرگانی ) ، یک سال دفتر کار داشتم ، تلفن داشتم ، سال 1393 دفتر شرکت که اجاره بود با تلفن ثابتش تحویل دادم ، ولی تا سال 1394 مالیات شرکت با اینکه هیچگونه فعالیتی نداشت و هزینه حسابدار را پرداخت کردم (البته خودم کلا در ایران بودم و کارگزارم این کارها را انجام میداد) ، از سال 1394 تا به امروز هزینه حسابدار و مالیات را پرداخت نکردم ، ولی شرکت بصورت واقعی در ترکیه دائر می باشد ، آیا میشه بصورت واقعی و حقیقی از نام شرکت برای ثبت نام در 2 صرافی بایننس و اف تی ایکس بصورت اشخاص حقوقی استفاده کنیم ، چه مدارکی لازم است ؟ و چگونه شما می توانید در رابطه با ثبت نام در این 2 صرافی کمکم کنید ، و هزینه اش چقدر می باشد ، ممنون میشم از پاسخگویتان

  1. سلام. متاسفانه ایرانی ها در هر کجای دنیا هم باشند و حتی پاسپورت ان کشور هم داشته باشند، بخاطر ملیت اصلیشون نمی توانند در صرافی ها احراز هویت کنند

 44. ممنونم. من دیروز با کلی دلهره اکانتم که پول داخلش بود را درخواست وریفای دادم و با صبر و حوصله وریفای حسابم تکمیل شد
  مرسی از تیم خوبه احراز هویت بایننس

 45. سلام. ممنون از تیم mssignal به خاطر پشتیبانی خوب برای وریفای اکانت بایننس. من پارسال نزد یک تیم دیگر کار وریفای را انجام دادم که برای من آی دی کارت یک رو صادر شد و احراز هویت هم کردم اما الان بعد از یک سال دوباره بایننس از من اطلاعات تکمیلیتر به همراه قبض تلفن کرد که تیم mssignal به بنده کمک کرد تا بتونم وریفای پلاس را انجام دهم بدون مشکل. من ID کارت هم میخواستم سفارش بدم (به دلیل 2 طرفه بودن کارت) که مبلغ خیلی بالاتر میرفت اما تیم پشتیبانی بدون در نظر گرفتن سود خودش به من پیشنهاد داد اول وریفای پلاس که نیاز به قبض دارد را انجام دهم و بعد اگه باینس قبول نکرد در ان صورت ID کارت هم سفارش بدم.
  باز هم ممنون از تیم مسترسیگنال مخصوصا پشتیبانیشون.

   1. ممنون از همراهی شما و خوشحالیم که احراز هویت شما در صرافی بایننس بصورت کامل انجام شد

  1. سلام. بچه های تیم احراز هویت مسترسیگنال، الحق دست مریزاد دارند. بالای یکسال است که بهترین خدمات را بصورت تضمینی انجام می دهند و تا به کنون بعنوان مسئول مجموعه هیچ شکایتی دریافت نکرده ایم

 46. سلام خسته نباشید ، اگر با ای دی کارت احراز هویت کنیم آیا امکان داره بفهمن که فیک هست ؟

  1. سلام در صورتی که ای پی شما ایران شناسایی شود، اعلام میکند که مدارک فیک است. بعد از احراز هویت، عملکرد شما بسیار مهم است

 47. سلام من برای احراز هویت سایت یودمی از آی دی کارت مالزی استفاده کردم که تیم خوب مسترسیگنال زحمت کشیدند و یک آی دی کارت برای من درست کردند و من توانستم به راحتی عملیات احراز هویت رو پشت سر بزارم و به اصطاح verify بشم. اینم عکسی از وریفای اکانتم هست. ممنون از تیم خوب مسترسیگنال
  https://snipboard.io/GF4nuo.jpg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

فهرست مطالب

فهرست مطالب