چشم ثریا

پادکست های صوتی چشم ثریا

رشد ده برابری در کار و زندگی

چشم ثریا تجربیات اعضای تیم مسترسیگنال است که برای رشد ده برابری خود پیموده تا بتوانند رشد های ده برابری و صدبرابری درآمد را تجربه کنند. 

شنیدن این تجربیات خالی از لطف نیست


خانواده ده ایکس

وریفای اکانت بایننس | رفع مسدودی حساب بایننس | احراز هویت بایننس و اکثر صرافی ها

وریفای حساب بایننس و رفع بلاک اکانت بایننس و احراز هویت بایننس به کمک iD کارت ، گواهینامه و  پاسپورت بصورت تضمینی توسط تیم مسترسیگنال.

صرافی بایننس Binance و سایر صرافی ها مثل کوکوین ، کراکن و … کشورهایی مانند ایران و آمریکا را برای استفاده از این صرافی تحریم کرده است. بنابراین  اگر می خواهید از این صرافی ها استفاده کنید، از پاسپورت ایرانی خود برای احراز هویت و وریفای حساب بایننس به هیچ عنوان استفاده نکنید چرا که با ارائه پاسپورت و مدارک شناسایی، چهره شما بعنوان یک ایرانی شناخته شده و متاسفانه از هیچ طریقی نمی توانید در بایننس اکانتی حتی با مدارک جعلی داشته باشید. بهترین حالت برای استفاده از این صرافی این است که با مدارک وابسته به کشورهای دیگر برای وریفای اکانت بایننس اقدام کنید.

اگر به دنبال خدمات تضمینی و مطمین جهت احراز هویت بایننس و سایر صرافی ها هستید و می خواهید درصد ریسک مایل به صفر باشد، تیم مسترسیگنال خدمات زیر را در صرافی بایننس با تضمین ۱۰۰% ارائه می دهد.

تعرفه خدمات در ازای حاصل شدن نتیجه مطلوب و حل مشکل کاربران میباشد لذا مسترسیگنال متعهد میگردد در صورت عدم موفقیت در بازگشایی حساب کاربران و یا عدم پاسخگویی به نیاز کاربران بدون چون و چرا مبلغ پرداختی را عودت نماید.

 

10Xlogo

آموزش ارز دیجیتال

exchange verify

وریفای صرافی ارز دیجیتال

analysis bitcoin

تحلیل روزانه ارز دیجیتال

crypto signal

سیگنال ارز دیجیتال

نظرات خود را با ما به اشتراك بگذاريد!

اگر سوالات خود را در بالا نيافتيد، ما در اين بخش به سوالات شما پاسخ خواهيم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
فهرست مطالب